Cég:

  • Magyarország legnagyobb fintech cége
  • több mint 7 éve vannak a piacon
  • létszáma 3540 fő között van
  • tevékenységi területei: (1) elektronikus fizetést szolgáltató rendszer fejlesztése, (2) alkalmazás támogatás, (3) üzemeltetés

Pozíció: medior-szenior Windows – Linux rendszergazda

  • Feladatok:
  • (1) Windows szerverek (2022, 2019, 2016) üzemeltetése
  • (2) Linux szerverek (Ubuntu, CentOS) üzemeltetése
  • (3) MSSQL adatbázis szerverek üzemeltetése
  • (4) Windows alkalmazásszerverek üzemeltetése
  • (5) HyperV virtualizáció használata
  • (6) Linux alapon Kubernetes üzemeltetése
  • (7) Load Balancer használata (Nginx, HAProxy)
  • (8) rendszerek monitorozása (Zabbix)
  • (9) belső ticekting rendszer üzemeltetés és használata (Jira)
  • (10) Docker hosting
  • (11) Office365 üzemeltetés
  • Megközelítőleg 50 fizikai Windows szerver és 1015 fizikai Linux szerver van
  • kb. 180 virtuális szerver van
  • GeoRedundancy: két különböző telephely
  • 4 fős csapatban történik a munka
  • napközbeni munkavégzés, nincs ügyelet
  • Cafetéria: bruttó 50 ezer/hónap (nettó 30 ezer/hónap)
  • Munkavégzés helye: jelenleg TELJES homeoffice és ez hosszú távon is így marad, de ha valaki szeret bejárni, arra is van lehetőség, Infoparkban van az iroda
  • Homeofficeon belül is rugalmas munkaidő
  • Felvételi procedúra: két körös, először egy online, szakmai interjú az üzemeltetők vezetőjével és egy projektmenedzserrel, második körben az ügyvezetővel bértárgyalás (pofavizit)

Minimális elvárások :

  • Legalább 2 év Windows és Linux üzemeltetői tapasztalat