Elvárás:

  • Legalább 2 éves tapasztalat elsősorban az informatikai ellenőrzések, az informatikai megfelelés, az informatikai kockázatértékelés és az informatikai biztonsági tanácsadás területén.
  • GDPR ismerete
  • Az informatikai biztonsági szabványok ismerete, (pl. ISO 27001, Cobit, ANSI & NIST szabványok, 2013. L. törvény, adatvédelmi szabályok)
  • Erős angol nyelvtudás szóban és írásban (a napi munka angolul folyik)

Cég:

  • Több mint 50 éve vannak jelen a piacon, 1967-ben alapították
  • Több mint 40 országban vannak jelen, 200.000 feletti alkalmazotti létszámmal
  • A magyarországi leányvállalat is több mint 20 éves, 100 fő feletti létszámmal
  • IT fejlesztő, IT tanácsadó, Outsourcing és innovátor tevékenységekkel foglalkoznak

Feladatok:

  • Általános informatikai tanácsadás - IT-irányítás és informatikai szolgáltatás menedzsment.
  • A kockázatok felmérése, megértése és enyhítése.
  • Képesség a projektek következetes végrehajtására és az egymással ellentétes és változó prioritások kezelésére, miközben megőrzi az ügyfelek elégedettségét.
  • Nemzetközi IT security projektek vezetése
  • A különböző időzónák különböző szereplőinek összehangolása a világ minden táján.

Tipikus projektek: Beszállítói auditok, GDPR-megfelelőség vizsgálata, alkalmazások életciklusával kapcsolatos IT security projektek

Munkavégzés helye:

  • Pesti oldalon, 3-mas, kék metró Gyöngyösi utcai megálló közelében egy irodaházban