Teljes munkaidős medior vagy senior reverse engineer álláslehetőség partnerünknél.

 - amerikai központú multinacionális cég, Magyarországon több mint 18 éve vannak jelen
 - magyarországi létszám kb. 360 fő
- routerek, switchek, boxok, mobil terminálok stb. javításával foglalkoznak

Feladatok:
(1) elektronikus mintatermékekből kapcsolási rajz visszafejtésének és megrajzolásának koordinációja
(2) 2 fő technikus szakmai irányítása
(3) áramkörök visszafejtéséhez szükséges eszközök (maró és csiszológép, számítógép célszoftverrel, szkenner) rendeltetésszerű kezelése

- Munkavégzés helye Budapesten a XVIII. kerületben
- Fizetés TAPASZTALAT függvénye, csak alkalmazotti jogviszony, bruttó 1 millió (nettó 665 ezer) felső határral, plusz havi bruttó 25 ezer cafetéria
- Felvételi procedúra: 2 körös, először a mérnökséggel egy interjú, 2. fordulóban személyes interjú az ügyvezetővel

Elvárások:
- Legalább 2 év gyengeáramú, villamosmérnöki tapasztalat
- Elektronikus áramkörök kapcsolási rajzainak értelmezésében való jártasság
- Angolul legalább társalgási szintű kommunikáció