Heti 4 nap home office, 8 órás, medior vagy senior Power Platform üzemeltető álláslehetőség partnerünknél.

Cég:
- Németországi cég magyar leányvállalata
- Több mint 7 éve vannak jelen Magyarországon
- Cégcsoport létszáma 100 fő feletti, a magyarországi rész 20-25 fős
- Szoftverfejlesztő cég saját termékkel

Pozíció: Power Platform üzemeltető
- Új pozíció, jelenleg külsős cégek csinálják ezeket a részfeladatokat, melyet szeretnének ha egy saját, delegált emberük vinné
- Van egy saját fejlesztésű útdíj és parkolási bírság behajtó szoftverük, mely Microsoft Power Platformon készült

Feladatok:
(1) szoftverhez kapcsolódó fejlesztési és sandbox platform üzemeltetése
(2) Szoftverhez kapcsolódó felhasználói jogok és szerepkörök kezelése
(3) Optimalizálja a licencelést a költséghatékonyság és a szotverszerződések betartása érdekében
(4) Megvalósítani a CI/CD (GitHub) piplineokat
(5) Koordinálja a releaseket és az upgrageket
(6) Rendszerfelügyelet biztosítása, monitorozás
(7) Dokumentációk, guideok elkészítése, karbantartása
(8) Level 2-es felhasználói támogatás
(9) Feature requesteket felveszi

- Fizetés tapasztalat függvénye, csak alkalmazotti jogviszony bruttó 1,7 milliós (nettó 1,13 millió) felső határral
- Heti 4 nap home office, iroda a III. kerületben van a Hadrianus utcában
- Munkaidő: 8-17 óra között
- Ingyenes parkolási lehetőség biztosítva, kerékpáros bejárás biztosítva

Felvételi procedúra: 1 körös online vagy személyes interjú a technikai és az operatív vezetővel

Elvárások
- Legalább 2 év Power Platform üzemeltetési tapasztalat
- Azure DeVOps tapasztalat
- Angolból legalább középszintű nyelvtudás (szóban és írásban is napi szintű használat van)