Heti 3 nap home office, 8 órás, szenior rendszerszervező álláslehetőség partnerünknél.

-    több mint 24 éve vannak a piacon, magyarországi IT fejlesztő cég, külföldi projektjeik is vannak
-    cég létszáma több mint 220 fő felett
-    elsődlegesen a magyar piacra dolgoznak
-    cég tevékenységi területei (1) egyedi szoftverfejlesztések és (2) üzemeltetés

Pozíció: szenior rendszerszervező
-    projekt:  elektronikus áfa bevallási rendszer fejlesztése

Feladatok:
(1) üzleti igények felmérése
(2) specifikációk írása
(3) diagramok készítése és értelmezése (UML)
(4) SQL lekérdezések írása
(5) tartani a folyamatos kommunikációt az ügyfél és a fejlesztők között
(6) funkcionális tesztelés
(7) logikai és fizikai rendszerterv, részletes adatbázis modell készítése
(8) UI/UX designer segítségével interface tervezés
(9) termék fejlesztésének végig követése release-ig

-    Scumszerű rendszerben történik a fejlesztés 40-80 fős csapatokban
-    heti 3 nap home office, iroda helye: III. kerület, Bécsi út
-    fizetés TAPASZTALAT függvénye, alkalmazottként bruttó 2 millió felső határral, közvetítő cég nem jó
-    felvételi procedúra: két körös, első fordulóban online beszélgetés a hr-rel és a két rendszerszervező szakmai vezetővel, második fordulóban online teamfit interjú a csapattagokkal

Elvárások:
-  legalább 5 év IT üzleti elemzői vagy rendszerszervezői tapasztalat
-  SQL ismeret
-  folyamatmodellező szoftver tapasztalat (UML, BPMN stb.)
-  logikai és fizikai rendszerterv írási tapasztalat
-  architektúra ismeret (monolit, microservice, SOA)
-  (angolul nem szükséges beszélni)