Akár teljes homeoffice, 8 órás, Angular vezető fejlesztői álláslehetőség

Cég:

  • magyarországi szoftverfejlesztő cég, elsősorban magyarországi projektjeik vannak, de Albániába, Montenegróba és Németországba is dolgoznak
  • több mint 8 éve vannak jelen a piacon, megközelítőleg 150 fős létszámúak
  • minden munkanap müzlinap és gyümölcsnap, szerdán szponzorált céges reggeli, pénteken fagylalt nap

Pozíció: Angular vezető fejlesztő (új pozíció)

  • alkalmazott technológiák: Angular
  • 60%ban kódolás, 40%-ban vezető fejlesztői teendők
  • konkrét projekt: országos építésügyi nyilvántartó rendszer továbbfejlesztése, 10 új modul, most is van használatban szoftver, az új modulok fejlesztése még nem kezdődött el, ilyen szempontból zöldmezős projekt
  • feladatok:
  • (1) UI/UX tervek alapján kódolás
  • (2) junior és medior Angular fejlesztők szakmai vezetése
  • (3) kódellenőrzés
  • fizetés TAPASZTALAT függvénye, csak alkalmazotti jogviszony, maximum bruttó 1,5 millió (nettó 931 ezer), beszámlázás, katás adózás és közvetítő cég nem jó

Budapestieknek és pécsieknek heti 3 nap homeoffice, más településen lakóknak teljes homeoffice

  • Budapesten a VI. kerületben, a Bartók Béla úton van az iroda, Pécsen a Konzum irodaházban
  • 6 fős csapatban scrumszerű metodikával történik a fejlesztés
  • felvételi procedúra: egy körös, online szakmai beszélgetés a vezető fejlesztővel és a hressel

Elvárások:

  • legalább 3 év Angular fejlesztői tapasztalat
  • vezetői fejlesztői tapasztalat vagy legalább 5 év fejlesztői tapasztalat és szeretne vezető fejlesztő lenni
  • angolul dokumentációk írásaolvasása