Teljes homeoffice, 8 órás, junior vagy medior IT projektmenedzser

g:

  • nemzetközi IT fejlesztő iroda 80%ban külföldi (angol) ügyfélkörrel
  • több mint 18 éve vannak jelen a piacon, 1520 fő közötti létszámmal
  • tevékenységi körök:
  • (1) egyedi szoftverfejlesztések (például okosvilágítás, okosotthon)
  • (2) Magento alapú webshopfejlesztések
  • (3) mobil alkalmazások fejlesztése

Pozíció: junior vagy medior IT projektmenedzser

  • konkrét projekt: facebookhoz hasonló social media platform fejlesztése
  • feladatok:
  • (1) képviselni a céget meetingeken
  • (2) megérteni az ügyfelet
  • (3) mérföldkövek kitűzése
  • (4) erőforrás becslés
  • (5) tartani a folyamatos kapcsolatot az ügyfél és a fejlesztők között
  • katásként, alvállalkozóként is megadják az éves szabadságokat, mint alkalmazottként
  • teljes homeoffice, de ha szeretnél bejárni a XIII. kerületben, Westendtől 5 perc sétára van iroda
  • hosszútávú lehetőség, nem egy fix hosszúságú projektre keresnek IT projektmenedzsert
  • felvételi procedúra egy körös: ügyvezetővel és vezető fejlesztővel egy online szakmai beszélgetés

Elvárások:

  • legalább 1 év IT projektmenedzseri tapasztalat
  • angolul legalább középszintű szóbeli és írásbeli kommunikáció (megbeszélések nagy része teljesen angolul van)