Debreceni, 8 órás, teljesen bejelentett lakatos álláslehetőség partnerünknél.

Cég:
-    több mint 30 éve vannak jelen a piacon, magyarországi villamosipari cég
-    létszáma 20-30 fő között
-    tevékenységi területek:
-      (1) ipari üzemek erőátviteli és irányítástechnikai szerelése, üzembe helyezése
-      (2) kábelhálózatok kialakítása kis-, és középfeszültségű szinten
-      (3) erőművek, villamos alállomások 0,4 kV, 6 kV, 10 kV, 20 kV, 120 kV-os berendezéseinek szerelése
-      (4) napelemparkok hálózatra történő csatlakoztatása
-    partnercégeik listája: E.ON Zrt, MOL Nyrt, Petrolszolg Kft, OVIT Zrt, Debreceni Erőmű, Nyíregyházi Erőmű Inforware Zrt stb.

Feladatok:
-     (1) villamossági szerelések kivitelezéséhez kapcsolódó szerkezeti munkák
-     (2) kábelnyomvonal építés
-     (3) földelőháló építés
-     (4) villamos berendezések telepítése és földelése stb.
-    több mint 15 fős villanyszerelő csapat tagjaként a nem kifejezetten villanyszerelői munkák kivitelezése
-    több szenior kolléga is van a csapatban, akiktől lehet tanulni
-    a túlórák külön elszámolásra kerülnek
-    cafetéria: vidéki bejárás esetén teljes költségtérítés, továbbképzések finanszírozása, többen egy helyről járnak be, erre céges autót biztosítanak
-    fizetés TAPASZTALAT függvénye, csak alkalmazotti jogviszony bruttó 550 ezres felső határral (kb. nettó 366 ezer)
-    munkaruhát és a szerszámokat teljes mértékben a cég adja

Minimális elvárások:
-    legalább 1 év lakatos munkakörben szerzett tapasztalat
-    szakirányú végzettség
-    tudjon hegeszteni (nem szükséges minősítés)
-    vasszerkezeti rajzok olvasása