Építési projektvezető álláslehetőség (teljes munkaidőben) partnerünknél.

Cég:

-     több mint 22 éve vannak a piacon, magyarországi építőipari cég
-     cég maglétszáma, alvállalkozók nélkül kb. 30 fő
-     elsődlegesen a magyar piacra dolgoznak
-     cég tevékenységi területei (1) kereskedelmi és A kategóriás épületek kivitelezése, (2) épület karbantartás, (3) épület takarítás

Feladatok:

   (1) építési helyszín operatív vezetése

   (2) alvállalkozók tevékenységének irányítása, ellenőrzése

   (3) folyamatos kapcsolattartás a partnerekkel, megrendelővel, alvállalkozókkal

   (4) szerződések határidőkön és költségkereteken belüli teljesítése

   (5) projektek időbeli és pénzügyi ütemezése, erőforrásszükségletek meghatározása

-      munkavégzés helye: III. kerületben, Rózsadomb közelében egy irodában, illetve az aktuális projekthelyszínen
-      fizetés TAPASZTALAT függvénye, alkalmazottként bruttó 1,2 millió (kb. nettó 800 ezer) felső határral, plusz telefon, laptop, céges autó és Wáberer egészégügyi vizsgálatok
-      felvételi procedúra: egy körös, személyes, szakmai beszélgetés a műszaki előkészítők vezetőjével és az ügyvezetővel

Elvárások:

-      legalább 2 év építésvezetői/építési projektvezetői vagy hasonló tapasztalat
-      Microsoft excel, word, AutoCad vagy ArchiCad ismerete
-      B kategóriás vezetői engedély
-      legalább technikusi, szakirányú végzettség