Műszaki előkészítő álláslehetőség (teljes munkaidőben) partnerünknél.

Cég:

-     több mint 22 éve vannak a piacon, magyarországi építőipari cég
-     cég maglétszáma, alvállalkozók nélkül kb. 30 fő
-     elsődlegesen a magyar piacra dolgoznak
-     cég tevékenységi területei (1) kereskedelmi és A kategóriás épületek kivitelezése, (2) épület karbantartás, (3) épület takarítás

Pozíció: junior vagy medior vagy szenior műszaki előkészítő

-      új pozíció, nem valakinek a helyére keresnek embert
-      5 fős (új kollégával együtt) műszaki előkészítői csapatban történik a munkavégzés

Feladatok:

   (1) generál-kivitelezési projektek előkészítése, a kivitelezés pontos, ütemterv szerinti lebonyolítása, nyomon követése, lezárása

   (2) alvállalkozói- és beszállítói árajánlatok bekérése, ellenőrzése és egyeztetése

   (3) folyamatos kapcsolattartás a partnerekkel, megrendelővel, alvállalkozókkal

   (4) alvállalkozók pályáztatása, szerződések és elszámolások előkészítése

   (5) részvétel a teljes projektben indulástól a zárásig

-  munkavégzés helye: III. kerületben, Rózsadomb közelében egy irodában, illetve az aktuális projekthelyszínen
-  fizetés TAPASZTALAT függvénye, alkalmazottként bruttó 1,052 millió (nettó 700 ezer) felső határral, plusz telefon, laptop, Wáberer egészégügyi vizsgálatok és próbaidő után céges autó
-  felvételi procedúra: egy körös, személyes, szakmai beszélgetés a műszaki előkészítők vezetőjével és az ügyvezetővel

Elvárások:

-      legalább technikusi, szakirányú végzettség
-      Microsoft excel, word, AutoCad vagy ArchiCad ismerete
-      B kategóriás vezetői engedély