17 napja

IT Biztonsági Rendszerüzemeltető

IT Biztonsági rendszerüzemeltető:

A cég:

  • Több, mint 27 éve léteznek
  • Megközelítőleg 100 fős létszámúak
  • Magyar tulajdonú informatikai cég

Pozíció:

  • Új pozíció, nem valakinek a helyére
  • Feladatok: Elsődlegesen IT biztonsági rendszereket üzemeltet/Üzemeltetési feladatokat lát el;
    • Információ biztonsági szolgáltatás az ügyfelek részére (L2-L3)
    • Teljeskörű belső IT és információ biztonsági szolgáltatás a vállalatunk (cégen belül) részére (L1)
    • Az ügyfelek részére vállalt szerződés szerinti SLA-k betartása
    • Az elvégzett feladatok dokumentálása
  • Munkavégzés helye: III. kerületben
  • 5 fős csapatban történik a munkavégzés
  • Heti 3 nap home office
  • Fizetés TAPASZTALAT függvénye, csak alkalmazotti jogviszony /br. 1,3 milliós (kb. nettó 854,5 ezer) felső határral, nincs külön cafetéria/
  • Nyelvtanulási és továbbképzési támogatás, házon belüli sportolási és gyógymasszázs lehetőség (próbaidő után)
  • Felvételi procedúra: 1. körben munkapszichológiai teszt, 2. körben online, szakmai interjú az üzemeltetés vezetőjével, 3. körben beszélgetés a vezérigazgatóval (bértárgyalás)
  • Teljeskörűen támogatja a cég a konferenciákon, szakmai kurzusokon való részvételt és szakmai certifikációk megszerzését

Elvárások:

  • 1-2 év az IT biztonság területén
  • legalább 1 év tűzfalüzemeltetési tapasztalat (NGFW ismeretek)
  • IPS/IDS ismeretek (erős elméleti ismeretek, vagy gyakorlati tapasztalat)
  • Legalább egyet üzemeltetett VAGY bevezetett:
    • valamilyen végpontvédelmi rendszer,
    • webes és/vagy e-mailes tartalomszűrő eszköz,
    • sérülékenység vizsgaló eszköz,
  • ITIL ismeretek vagy megfelelő üzemeltetői szemlélettel rendelkezik
  • Angol középfokú írási-olvasási nyelvtudás (gyártókkal, partnerekkel írásban történő kommunikáció)

Várjuk jelentkezését önéletrajz elküldésével a takacs.nora@switchit.hu email címre!