IT biztonsági szakember (8 órás, Medior/Senior):

A cég:

  • 35 éve vannak jelen a piacon
  • magyarországi alapítású cég, mára már 12 országban vannak jelen, például Horvátország, Szlovákia, Románia, Oroszország, Montenegró, Szerbia, Üzbegisztán stb.
  • jelenleg 330 fős létszám felett vannak
  • tevékenységi területek: IT cég, mely (1) IT biztonsággal, (2) banktechnikával,  egyedi (3) szoftverfejlesztésekkel foglalkozik

Pozíció:

  • új pozíció, bővülés, nem valakinek a helyére
  • feladatok:
  • (1) Log gyűjtés
  • (2) Log ellenőrzés
  • (3) végpontvédelem (Symantec)
  • (4) egyedi engedélyek kezelése
  • projektek: cég hazai és külföldi partnerei számára végpontvédelmi és egyéb IT biztonsági feladatok ellátása
  • fizetés TAPASZTALAT függvénye, alkalmazotti jogviszony /maximum bruttó 1,3 millió (nettó 864,5 ezer) forint/
  • 12 fős IT biztonsági csapatban történik a munkavégzés
  • csapat tagjai minden munkanap bejárnak, igény esetén megbeszélhető heti maximum 2 nap home office
  • munkavégzés helye: XIII. kerületben saját irodaházban
  • 12 országban vannak jelen, emiatt néha előfordul pár napos külföldi kiküldetés

Elvárások:

  • legalább 2 év hasonló területen szerzett tapasztalat
  • angolul legalább szóbeli szakmai társalgási szint (külföldi partnerek)

Várjuk jelentkezését önéletrajz elküldésével a takacs.nora@switchit.hu email címre!