Solution Architect:

  • több mint 24 éve vannak a piacon, magyarországi IT fejlesztő cég, külföldi projektjeik is vannak
  • cég létszáma több mint 220 fő felett
  • elsődlegesen a magyar piacra dolgoznak
  • cég tevékenységi területei (1) egyedi szoftverfejlesztések és (2) üzemeltetés

Pozíció:

  • feladatok:
    • (1) üzleti igények felmérése,
    • (2) specifikációk írása,
    • (3) diagramok készítése és értelmezése (UML),
    • (4) SQL lekérdezések írása,
    • (5) tartani a folyamatos kommunikációt az ügyfél és a fejlesztők között,
    • (6) funkcionális tesztelés,
    • (7) logikai és fizikai rendszerterv, részletes adatbázis modell készítése,
    • (8) UI/UX designer segítségével interface tervezés,
    • (9) termék fejlesztésének végig követése releaseig
  • Scrumszerű rendszerben történik a fejlesztés 40-80 fős csapatokban
  • legalább heti 3 nap home office, ha a bejárás 60 percnél több, akkor a home office mennyisége megbeszélés kérdése, egyébként van iroda, ahová járnak be kollégák (III. kerület)
  • fizetés TAPASZTALAT függvénye, alkalmazotti jogviszony (tapasztalattól függően maximum bruttó 2,1 millió Ft)
  • hosszú távú lehetőség, nem csak egy projektre és/vagy fix időre keresnek elemzőt
  • felvételi procedúra: két körös, első fordulóban online beszélgetés a hrrel és szakmai beszélgetés az IT üzleti elemzők, rendszerszervezők vezetőjével, második fordulóban ismerkedés a csapattagokkal

Elvárások:

  • legalább 5 év releváns tapasztalat: rendszerszervezői vagy Solution Architect tapasztalat
  • Tapasztalat nagyméretű, összetett rendszerek tervezésében: Interfész tervezés (REST API) és adatmodellek/adatbázisok tervezése
  • Többrétegű architektúrák ismerete (SOA, microservice, monolit)
  • Folyamatmodellezési tapasztalat (pl.: UML, BPMN, Visio, stb.)
  • Logikai rendszertervek készítésében tapasztalat
  • Teszteszközök ismerete (pl: SoapUI)
  • Ticketing rendszer ismerete (pl. Jira)
  • SQL nyelv magas szintű ismerete, valamelyik SQL fejlesztőeszköz készség szintű ismerete (pl. SQL Developer, Toad)
  • NoSQL adatbázisok ismerete

Várjuk jelentkezését önéletrajz elküldésével a takacs.nora@switchit.hu email címre!