29 napja

Solution Architect (Java fejlesztői tapasztalattal)

Heti 4 nap HO, 8 órás, Solution Architect álláslehetőség:

Cég:

  • magyarországi IT fejlesztő cég
  • több mint 21 éve léteznek, több 100 fős létszámmal, kifejezetten nagyvállalati ügyfélkörrel
  • tevékenységi kör: (1) saját termékfejlesztés, (2) külföldi és magyar partnercégek számára egyedi szoftverfejlesztés

Pozíció:

  • projektek:
  • cég partnercégei (bankok, telekommunikációs cég, szállító cég) számára szoftverfejlestési projekteknél megoldások szállítása
  • (1) bank számára pénzforgalmi szolgáltatást biztosító szoftver fejlesztési támogatása
  • (2) bank számára hitelezési rendszer fejlesztésének támogatása
    • feladatok:
    • (1) ügyfelekkel és fejlesztői csapattal való kommunikáció
    • (2) projekt alapjainak szakmai megtervezése
    • (3) ügyféligények megértése és priorizálása
    • (4) átfogó követelményspecifikációk írása
    • (5)  hatályos IT stratégia, előírások, szabályzatok, folyamatok betartása és betartatása
  • fizetés TAPASZTALAT függvénye /alkalmazottként maximum bruttó 2,2 millió (nettó 1,463 millió)/
  • cafetéria: (1) munkaidőből évi 10 nap képzésre és sikeres vizsga esetén pénzjutalom, (2) választható laptop és telefon, (3) éves egészségügyi szolgáltatás és vizsgálat, (4) homeoffice támogatás
  • heti 1 nap bejárás, de ha szeretnél bemenni minden munkanap, arra is van lehetőség
  • munkavégzés helye: Budapest, IX. kerület, Lechner Ödön fasoron egy irodaházban
  • hosszútávú lehetőség, nem fix hosszúságú projektről van szó
  • kiválasztási folyamat két körös: először egy online szakmai beszélgetés a solution archtectek vezetőjével, 2. fordulóban beszélgetés az ügyvezetővel és egy projektmenedzserrel (jórész pofavizit)

Elvárások:

  • Legalább 3 év releváns tapasztalat: Java alapú, microservice architectúrájú fejlesztési projektekben való tapasztalat
  • Felsőfokú szakirányú, egyetemi végzettség
  • Java fejlesztői tapasztalat (Spring Boot)
  • Rendszertervezési és fejlesztési módszertanok ismerete (Tervezési minták, tervező eszközök, API tervezés, Swagger, OpenAPI)
  • Konténerizációk ismerete (Docker, Openshift, Kubernetes)
  • CI/CD ismeretek (Nexus, SonarQube)

Várjuk jelentkezését önéletrajz elküldésével a takacs.nora@switchit.hu email címre!