ICT Rendszermérnök álláslehetőség:

A cég:

  • Nemzetközi gyártó cég magyarországi leányvállalata
  • Több mint 23 éve vannak jelen a piacon
  • Jelenleg Magyarországon több mint 320 fő dolgozik, ebből üzemeltetéssel 4 fő foglalkozik
  • Tevékenységi területek: építési alapanyag gyártása

Pozíció:

  • Használt technológiák: Windows 2008-2022, Azure, VMware, Veeam, Microsoft Office 365, Exchange, Active Directory, PowerShell, hálózati ismeret
  • Feladatok:
    • (1) saját Windows szerverek üzemeltetése (2008-2022 között minden van)
    • (2) felhő alapú (Azure) üzemeltetés
    • (3) VMware upgrade
    • (4) Exchange levelező szervez üzemeltetés
    • (5) Office 365 üzemeltetése
    • (6) Backup (Veeam) rendszer üzemeltetés
    • (7) nemrég új tulajdonosa lett a magyarországi leányvállalatnak, az infrastruktúra és az ERP rendszereinek integrálása, implementálása stb.
  • Első 3-4 hónapban heti 3 nap home office, utána heti 4 nap
  • Munkavégzés helye: Budapesttől (Budához van közel) autóval kb. 50 percre, parkoló van
  • Fizetés TAPASZTALAT függvénye, /csak alkalmazotti jogviszony; bruttó 1,4 millió Ft/
  • Egy online, majd egy személyes szakmai interjú az üzemeltetés vezetőjével
  • Ha nem értesz az Azurehöz, de szívesen megtanulnád, akkor ez egy jó lehetőség

Elvárások:

  • legalább 4 év Windows rendszermérnöki tapasztalat
  • legalább 2 év komplex rendszer tervezési és üzemeltetési tapasztalat
  • angolul legalább szakmai társalgási szint (napi megbeszélések angolul vannak)

Várjuk jelentkezését önéletrajz elküldésével a balla.anita@switchit.hu email címre!