6 napja

IT Business Analyst (Budaörs - Kontraktor)

IT Business Analyst álláslehetőség:

Cég:

  • Több mint 12 éve vannak jelen a magyar piacon
  • Több mint 60 fős létszámúak
  • Alapvetően vagyonkezeléssel foglalkozó cég
  • Jelen vannak a magyar tőzsdén
  • Nemzetközi cég, 16 európai országban vannak jelen

Pozíció:

  • Új pozíció, nem valakinek a helyére keresnek kollégát
  • Zöldmezős projekt: Microsoft Dynamics vállalatirányitási rendszer bevezetése
  • Feladatok: IT üzleti elemzői tevékenységek
    • üzleti igények felmérése
    • specifikációk írása
    • külső beszállítókkal és partnerekkel való egyeztetés
    • Belső tudástár naprakészen tartása
  • Fizetés tapasztalat FÜGGVÉNYE (csak kontraktori jogviszony, maximum 90.000 forint/nap)
  • Munkavégzés helye: Budaörs office park, Budaörs, Szabadság út 117
  • Próbaidő után heti 3 nap home office

Elvárások:

  • Minimum félév releváns, IT Business Analyst tapasztalat
  • Angolul jó kommunikációs szint szóban és írásban (nemzetközi projekt)

Várjuk jelentkezését magyar és angol nyelvű önéletrajz elküldésével a takacs.nora@switchit.hu email címre!