7 napja

Kontroller álláslehetőség

Kontroller álláslehetőség (gyártó cégnél szerzett tapasztalattal):

Cég:

  • amerikai központú multinacionális cég, Magyarországon több mint 18 éve vannak jelen
  • magyarországi létszám kb. 360 fő
  • routerek, switchek, boxok, mobil terminálok stb. javításával foglalkoznak

Pozíció:

  1. jelenlegi kontroller magasabb pozícióba került, a helyére keresünk embert
  2. feladatok:
    • napi profit és veszteség jelentések létrehozása és feltöltése az európai rendszerbe
    • költség és létszám kimutatások és jelentések készítése
    • költségvetés és elvárások összevetése, eltérések jelentése
    • következő hónap költségvetési tervezése
    • hóvégi záró eltérések elemzése
    • folyamatos jelentések készítése a központi vállalat irányába
    • készletjelentések figyelése
    • pénzügyi vezető támogatása a bevételekkel és tartozásokkal kapcsolatban
    • cég négy ágazatának pénzügyi összefogása
  3. Munkavégzés helye a XVIII. kerületben
  4. Fizetés TAPASZTALAT függvénye, csak alkalmazotti jogviszony (bruttó 1,5 millió felső határral, plusz havi bruttó 25 ezer cafetéria és 10% éves bónusz negyedévente fizetve)
  5. átlagosan 2 havonta szükséges 1-2 napra kiutazni Nagy Britanniába az anyacéghez

Elvárások:

  • legalább 3 év releváns tapasztalat gyártó cégnél
  • SAP tapasztalat
  • angolul legalább középfokú szóbeli és írásbeli szint
  • felsőfokú végzettség