IT Projektmenedzseri álláslehetőség:

Cég:

  • Több mint 12 éve vannak jelen a magyar piacon
  • Több mint 60 fős létszámúak
  • Alapvetően vagyonkezeléssel foglalkozó cég
  • Jelen vannak a magyar tőzsdén
  • Nemzetközi cég, 16 európai országban vannak jelen

Pozíció:

  • Új pozíció, nem valakinek a helyére
  • Zöldmezős projekt: Microsoft Dynamics vállalatirányitási rendszer bevezetése
    • Feladatok: IT projektmenedzseri elemzői tevékenységek
    • fejlesztői csapat vezetése
    • mérföldkövek kijelölése
    • tartani a folyamatos kapcsolatot az ügyfél és a fejlesztők között
    • teljes projekt levezénylése
  • Fizetés tapasztalat FÜGGVÉNYE, csak kontraktori jogviszony, maximum 90.000 forint/nap
  • Munkavégzés helye: Budaörs office park, Budaörs, Szabadság út 117
  • Próbaidő után heti 3 nap home office

Elvárások:

  • Minimum 1 év IT projektmenedzseri tapasztalat
  • Angolul jó kommunikációs szint szóban és írásban (nemzetközi projekt)