Ügyvezető igazgatói álláslehetőség:

  • Amerikai központú multinacionális cég (Németországi központ is), Magyarországon több mint 18 éve vannak jelen
  • Magyarországi létszám kb. 360 fő
  • Routerek, switchek, boxok, mobil terminálok stb. javításával foglalkoznak

Pozíció:

  • Feladatok:
  • Teljes magyarországi gyár irányítása
  • Stratégia célok megvalósítása, felelősség a pénzügyi célok megvalósulásáért
  • Előre meghatározott KPIk szerinti teljesítmény biztosítása
  • Új ügyfélprogramok bevezetése
  • Megfelelő létszám méretezése
  • Törvényi, pénzügyi, foglalkoztatási és egyéb jogi követelmények betartatása
  • Munkavégzés helye a XVIII. kerületben
  • Fizetés TAPASZTALAT függvénye, csak alkalmazotti jogviszony /bruttó 2,5 -3 millió felső határral, plusz negyedéves teljesítmény alapú bónusz (maximum 30%), céges gépjármű (Toyota Highlander) magánhasználattal/
  • Felvételi procedúra: 2 körös, először egy személyes találkozó a mostani gazdasági igazgatóval, 2. fordulóban személyes beszélgetés Németországban az anyacégnél

Elvárások:

  • Közgazdász vagy mérnöki diploma
  • Legalább 5 év vezetői tapasztalat
  • Legalább 100 fő vezetésében szerzett egyes vagy kettes szintű vezetői tapasztalat
  • Gyártó, termelő vagy felújító cégnél szerzett tapasztalat
  • Angolul tárgyalási szintű kommunikáció (német nyelvtudás nem feltétel, de előny)

Várjuk jelentkezését, magyar és angol nyelvű önéletrajz elküldésével takacs.nora@switchit.hu email címre!