7 napja

Back office - Könyvelő álláslehetőség

Bejárós, 8 órás, PÉCSI medior vagy szenior back office - KÖNYVELŐ álláslehetőség:

Cég:

  • Magyarországi, pécsi fejlesztő cég
  • 32 éve léteznek, kb. 45-50 fő közötti létszámmal
  • Tevékenységi kör:
    • távolsági buszokon lévő hardver és hozzá tartozó közlekedési szoftver fejlesztése
    • egészségügyi szoftver fejlesztése
    • egyéb egyedi szoftverfejlesztés

Pozíció:

  • új pozíció, nem valakinek a helyére
  • csoportvezetőn kívül jelenleg 2 back office - könyvelő van a cégnél
  • feladatok:
  • cég saját vállalatirányítási rendszerének pénzügyi moduljában számlák rögzítése
  • utólagos pénzügyi elemzések készítése
  • pénzügyi vonatkozású bizonylatok rögzítése, kiállítása, kezelése
  • pénzügyi és könyvelési feladatok teljeskörű ellátása
  • szerződések kezelése, iktatása
  • részvétel a back office mindennapi feladataiban, együttműködés a társosztályokkal
  • fizetés TAPASZTALAT függvénye, csak alkalmazotti jogviszony
  • felvételi kiválasztás: 2 körös, először egy személyes, szakmai interjú a pénzügyi osztály vezetőjével, 2. fordulóban beszélgetés és bértárgyalás az ügyvezetővel
  • szakmai interjún meg fogják kérdezni a magyar számviteli törvényről és jogszabályokról

Elvárások:

  • legalább 2 év back office - könyvelői tapasztalat
  • angolul írás-olvasás (vannak külföldi partnerek)